Úvodní konference projektu Centrum Voda, která se uskuteční 4. listopadu 2021 v Národní technické knihovně, se můžete zúčastnit i dálkově.

S ohledem na současnou epidemiologickou situaci Vám sdělujeme, že pro účast na Úvodní konferenci Centra Voda pořádanou v Národní technické knihovně 4. listopadu 2021 můžete využít dálkový přístup. Odkaz pro připojení na přenos z konference: 

Prezentace z konference a další informace budou k dispozici na webových stránkách Centra Voda www.centrum-voda.cz.

Prezenční forma účasti bude možná za podmínek daných opatřením Ministerstva zdravotnictví pro vstup osob do některých vnitřních a venkovních prostor nebo pro účast na hromadných akcích nebo jiných činnostech v době od 1. 11. 2021 s praktickými upřesněními - viz níže. Počet předem neohlášených zájemců bude omezen tak, aby byla dodržena podmínka min. rozestupu 1,5m mezi jednotlivými účastníky v sále. Občerstvení bude zajištěno formou balených potravin a balené vody. 
 
Věříme, že i přes omezení, která bohužel vyplývají ze současné hygienické situace, využijete možnosti se konference zúčastnit. Možná právě Vám či vašim pracovníkům může dálkové připojení lépe vyhovovat. Budeme rádi, pokud se i v této podobě konference rozvine zajímavá diskuze. Neváhejte a sdělte nám své podněty a připomínky, které mohou být cenným impulsem pro naši práci.